Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Boar Small

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
15,29 € 12,74 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Profesionálne keramické vyhrievacie guľaté kefy na vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne keramické kefy s funkciou vyhrievania sú dnes skutočne mimoriadne obľúbené. Využívajú sa v kaderníckych salónoch, kde pomáhajú pri rozčesávaní vlasov, fúkaní, a tiež sa využívajú pri záverečných stylingoch. Kefa na vlasy XL BOAR Small je guľatá a taktiež je v štýlovom dizajne, ktorý je prepracovaný až do tých najmenších detailov. Ide o keramickú kefu, ktorá je založená na technológii ceramic + ion. Obsahuje ergonomicky tvarovanú rukoväť, ktorá zaručuje pri práci vysoký komfort. Okrem iného, Kefa na vlasy XL BOAR Small je vhodná na každodenné použitie a v našej ponuke ju máte možnosť nájsť za skutočne výhodnú cenu!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na každodenné použitie
Farba: Biela
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“