Otváracia cestovná kefa so zrkadlom Olivia Garden - Holiday Allure

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
39,90 € 33,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Balenie kief 24ks, vhodná na všetky typy vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte ideálny darček pre vašich blízkych? Máme pre vás riešenie! Skvelou alternatívou je kefa na vlasy HOLIDAY ALLURE, ktorá prináša skutočne širokú škálu praktických vlastností. Tento typ kefy je vhodný na rôzne cesty a zmestí sa kamkoľvek. Kefa na vlasy HOLIDAY ALLURE je skladacia taktiež výnimočne ľahká, vďaka čomu je jej použitie skutočne efektívne. Kefa na vlasy HOLIDAY ALLUREzabudované zrkadielko a obsahuje antistatickú technológiu. Okrem iného, u nás si ju môžete v štýlovom prevedení zakúpiť za bezkonkurenčnú cenu. Tak neváhajte a obdarujte seba alebo svojich blízkych týmto praktickým produktom!

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Čierno-zlatá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko
Počet kusov: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“