Sada kief na vlasy Olivia Garden - Trinity 12ks

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
178,80 € 149 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Sada kief na vlasy Fingerbrush Trinity

Detailné informácie

Podrobný popis

Sme nadšení, že môžeme oznámiť uvedenie našej limitovanej edície Fingerbrush Trinity! Toto je druhýkrát, čo uvádzame túto limitovanú edíciu na trh, po obrovskom úspechu, ktorý mala v roku 2021. Vypočuli sme si vašu spätnú väzbu a rozhodli sme sa ju tento rok vrátiť len pre vás.

Nechápte nás však zle, nie je to len ďalšia Limitovaná edícia. Je tu zvrat! Musíme poďakovať ChatGPT a ďalším nástrojom AI za tohtoročný príbeh a obsah kampane. Čítali ste to dobre, AI nám pomohla popustiť uzdu našej kreativite, aby sme prišli s týmto úžasným výsledkom. Od textu po vizuály je to úplne nový svet, ktorý sa nám otvára s touto limitovanou edíciou.

Vďaka týmto úžasným nástrojom má The Fingerbrush Trinity 2024 za sebou mimoriadne hlbokú atmosféru. Pretože jedinečný produkt si zaslúži jedinečný príbeh, táto limitovaná edícia vtiahne kaderníkov do čarovného sveta Fingerbrush Trinity.

Príbeh o 3 kráľovnách, ktoré mali vlasy také dlhé a krásne, že boli ich pýchou a radosťou. Jedného dňa sa jedna z kráľovien rozhodla vydať na cestu, aby našla dokonalú kefu. Zistila, že Fingerbrush Trinity je jemná k pokožke hlavy, bez námahy rozčesáva a zanecháva vlasy lesklé a zdravé. Kráľovné ho milovali a chceli, aby ho mali všetci kaderníci. Dnes je stále obľúbenou a nevyhnutnou kefou kaderníkov v celej Európe, ktorá predstavuje vášeň, čistotu a lásku.

4 dôvody, prečo by ste mali po tejto kefe siahnúť

  1. Unikátny dizajn - Fingerbrush Trinity sa môže pochváliť okrúhlou rukoväťou, čo je funkcia, ktorá je medzi kefami na rozčesávanie vzácna. Okrúhla rukoväť dodáva profesionálny vzhľad a dojem, vďaka čomu vyniká od ostatných kefiek na vlasy.
  2. Všestrannosť - Fingerbrush Trinity nie je len kefa na rozčesávanie, ale aj viacúčelový nástroj, ktorý môžu kaderníci použiť na úpravu. Je ideálny na vytváranie prirodzených vĺn a masíruje pokožku hlavy pri kĺzaní po vlasoch. 
  3. Rozčesávanie - Kombinácia nylonových a diviačích štetín pomáha rovnomerne rozložiť vlasové oleje na pokožku hlavy, rozčesať ich bez bolesti a lámavosti a dodať vlasom prirodzený lesk.
  4. Limitovaná edícia - Fingerbrush Trinity je limitovaná edícia produktu, ktorá bude dostupná len krátko. Zaradením tohto produktu do svojho portfólia ponúknete svojim zákazníkom exkluzívny produkt, ktorý nie všade nájdu.

Vo svete, kde každý hľadá niečo špeciálne, je Fingerbrush Trinity je kefa, ktorá vyčnieva z davu. Predstavuje vášeň, čistotu a lásku a má silu zmeniť spôsob, akým sa kaderníci starajú o vlasy svojich klientov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Zlatá, Strieborná, Bronzová
Krajina pôvodu: Nemecko
Povrch výrobku: Antistatický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“