Sada kief na vlasy Olivia Garden - On The Road Again Edition 8ks

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
153,91 € 128,26 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Vychutnajte si vibrácie z výletu a cíťte, ako vám cez vlasy fúka letný vánok!

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavte si spontánne výlety, vietor vo vlasoch, hrajúcu hudbu a teplo slnka – typický letný pocit! Bezstarostná cesta, o ktorej snívate vy a vaši priatelia. Fingerbrush On The Road Again odráža tohto ducha a ešte viac. Predstavte si očarujúci motel, ktorý hostí pulzujúcu párty pri bazéne, štýlové oblečenie, živú hudbu a Fingerbrush On The Road Again, ktorá vytvára fantastické účesy!

Táto limitovaná edícia je vaším kľúčom k vytvoreniu vyhľadávaného vzhľadu na párty pri bazéne, ktorý tak veľmi chcete!

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Červená, Zelená, Modrá, Oranžová
Krajina pôvodu: Nemecko
Povrch výrobku: Antistatický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“