Profesionálny hrebeň na vlasy Jaguar - X-Line X725 8,7"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
7,44 € 6,20 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Hrebeň s kovovým hrotom (pin tail Combs). Luxusná rada hrebeňov Jaguar X-Line.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj vy máte neustále pocit, že vaše vlasy sú bez akéhokoľvek objemu? Skvelým riešením je tupírovací hrebeň Jaguar – XLINE 725, ktorý dodá vašim vlasom objem a lesk. V našej ponuke ho máte možnosť získať za skutočne bezkonkurenčnú cenu, čo sa jednoznačne oplatí. Tupírovací hrebeň Jaguar – XLINE 725 sa využíva najmä v kaderníckych salónoch a je určený, predovšetkým pre profesionálov. Vyrobený je prírodného kaučuku. Povrch tohto jedinečného produktu je antistatický, čo znamená, že je vysoko odolný voči teplu. Tak neváhajte a vyberte si z našej bohatej ponuky aj vy! Vaši zákazníci budú, vďaka tomu, odchádzať zo salónu s úsmevom na tvári!

Dodatočné parametre

Kategória: Tupírovacie hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.