Karbónový tupírovací hrebeň Olivia Garden - C+I ST-2

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
3,88 € 3,23 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Špeciálny karbónový tupírovací hrebeň s kovovým hrotom na vlasy z ionizovaného karbónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karbónový tupírovací hrebeň Olivia Garden – CARBON+ION ST2 je vyrobený z ionizovaného karbónu.antistatický povrch, čo zaručuje vysokú tepelnú odolnosť, a to až do 230 °C. Obsahuje zuby, ktoré sú na konci zaoblené. Vďaka tomu je Karbónový tupírovací hrebeň Olivia Garden – CARBON+ION ST2 šetrný k pokožke hlavy. Tento jedinečný produkt na vlasy je odolný aj voči kyselinám či liehovinám. Zakúpiť ho môžete v elegantnej čiernej farbe. Do každého kaderníckeho salónu sa tento typ hrebeňa jednoducho zíde. Profesionáli si ho nevedia vynachváliť a rozhodne sa niet čomu čudovať. Tak neváhajte a vyberte si z našej ponuky aj vy!

Dodatočné parametre

Kategória: Tupírovacie hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Karbón
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“