Sušiaca helma na stojane Panda - Horbital Strieborná

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
279 € 232,50 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.8.2024

Profesionálna sušiaca helma Horbital  vhodná do každého kaderníckeho salónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušiaca helma Horbital je praktická a moderná, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek priestoru a uľahčuje prácu kaderníka. Sušiaca helma Horbital je vybavená časovačom a termostatom, čo značne uľahčuje jeho použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušiace helmy
Farba: Strieborná
Krajina pôvodu: Poľsko
Výkon: do 2000W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.