Sušiaca helma na stojane Panda - Dragon

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
189 € 157,50 € bez DPH
Dodanie do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
1.7.2024

Sušiaca helma Dragon  je profesionálna a praktická pre každé kaderníctvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušiaca helma Dragon je profesionálna a praktická pre každé kaderníctvo. Helma má 3 prevody a silu od 1500 do 1800W, čo zvyšuje pohodlie a spokojnosť zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušiace helmy
Farba: Čierna
Krajina pôvodu: Poľsko
Verzia sušiacej helmy: 3-rýchlostná
Výkon: 1500 - 1800 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.