Klimazón na stojane Panda - TSM 800 Thermo

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
750 € 625 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Starostlivosť o vlasy bez prívodu vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klimazón TSM 800 typu „Infrazone“ je profesionálny tepelný aktivátor pre starostlivosť o vlasy bez prívodu vzduchu. Má päť kremenných lámp a možnosť nastavenia doby spracovania a teploty, vďaka čomu zvyšuje komfort a profesionalitu procedúr starostlivosti o vlasy.

Vlastnosti produktu

  • Čierna farba.
  • Päť kremenných lámp.
  • Úprava času.
  • Regulácia teploty.
  • Profesionálna starostlivosť o vlasy.

Dodatočné parametre

Kategória: Klimazóny
Farba: Čierna
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.