Ohrievač uterákov Panda - Warm Comfort

discount-0
Značka: Panda
350 € 291,67 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Ohrievač uterákov do kaderníckeho salónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný ohrievač uterákov, vďaka ktorému každý salón nadobudne atmosféru luxusu a pohodlia. Disponuje funkciou dezinfekcie, ktorá umožní udržiavať dokonalú čistotu, ako aj so špeciálnou nádržkou na vodu. Je dostupný v bielej farbe. Je dokonalým doplnkom každého profesionálneho salónu.

Vlastnosti

  • Funkcia dezinfekcie.
  • Nádrž na akumuláciu vody.
  • Dostupné v bielej farbe.
  • Max. dosiahnutá teplota: 55°/60°C.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Dĺžka: 18cm
Frekvencia: 50 Hz
Hĺbka: 19cm
Napätie: 220 - 240V
Šírka: 37cm
Výkon: 220W
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.