Fén na vlasy Gamma Piú - Active Oxygen

contact-form-0 discount-0
Značka: Gamma Piú
89 € 74,17 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Fén na vlasy Gamma Piú – Active Oxygen je doslova malou revolúciou v oblasti starostlivosti a fúkania vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fén na vlasy Gamma Piú – Active Oxygen je doslova malou revolúciou v oblasti starostlivosti a fúkania vlasov. Počas samotného fénovania sa uvoľňujú AG + Nano častice, ktoré majú antibakteriálny efekt na vaše vlasy a pravidelným fénovaním dokáže zabezpečiť lesklejší vzhľad, zdravší look a rovnako zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov. Výnimočná Active Oxygen technológia, funguje na základe aktívneho kyslíka v dynamickej forme, a zabezpečuje tak hydratačný efekt na farbené, jemné a slabé vlasy. Pôsobí tiež ako prevencia pred vypadávaním vlasov. Tento fén tiež znižuje dobu fénovania v porovnaní s inými fénmi a to všetko vďaka svojmu výkonnému a modernému AC motorčeku a taktiež eliminuje statickú elektrinu pri fénovaní. Fén sa vyznačuje dlhou životnosťou práve vďaka spomínaným moderným technológiam, ktoré sú jeho súčasťou a rovnako aj pohodlím pri práci a to vďaka ergonomickej rukoväti. V balení sú 2 vzduchové trysky.

Vlastnosti

  • Výkonný a moderný AC motor.
  • Výnimočná Active Oxygen technológia – pomáha farbeným a slabým vlasom.
  • 3 nastavenia rýchlosti.
  • 3 nastavenia teploty.
  • V balení dve vzduchové trysky.
  • Antibakteriálny efekt – vďaka uvoľňujúcim AG + Nano časticiam.

Dodatočné parametre

Kategória: Fény na vlasy
Záruka: 1 rok
Farba: Biela
Hmotnosť: 520g
Obsluha: Ovládanie z predu
Výkon: 1800 – 2100 W
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Gamma Piú

Z malej spoločnosti založenej v roku 1978 v malom priemyselnom sklade a špecializovanej na výrobu fénov, naša spoločnosť teraz zamestnáva 50 zamestnancov v dvoch továrňach s rozlohou 6000 metrov štvorcových s linkami určenými na výrobu všetkých typov profesionálnych kaderníckych nástrojov: nielen fénov, ale aj taniere, žehličky, difuzéry, doplnky, nožnice, kefy.

Dynamika, flexibilita, pozornosť k trhu a neustála priateľská výmena názorov so zákazníkmi a ich potrebami sú dôvody, ktoré určili náš úspech.