Kefa na vlasy Olivia Garden - Pro Thermal

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 7,39 € od 6,16 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálna vyhrievacia okrúhla kefadierované telo kefy zabezpečuje plynulý prietok horúceho vzduchu pri fénovaní.

Detailné informácie

Variant: T16mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
7,39 €
6,16 € bez DPH
Variant: T25mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
9,79 €
8,16 € bez DPH
Variant: T33mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
10,66 €
8,88 € bez DPH
Variant: T43mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
11,56 €
9,63 € bez DPH
Variant: T53mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
13,99 €
11,66 € bez DPH
Variant: T63mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
17,99 €
14,99 € bez DPH

Podrobný popis

Kefa na vlasyPRO THERMAL je profesionálna vyhrievacia kefa, ktorá sa využíva, predovšetkým, pri fénovaní vlasov. Dierované telo zabezpečuje plynulý prietok horúceho vzduchu, vďaka čomu sa výrazne urýchli sušenie vlasov. Kefa na vlasy PRO THERMAL obsahuje antistatické štetiny, ktoré sú mimoriadne šetrné k pokožke hlavy. Okrem iného, táto jedinečná kefa má ergonomickú rukoväť, čo zvyšuje efektivitu pri práci s ňou. V tejto ergonomicky tvarovanej rukoväti sa tiež nachádza špeciálny hrot, ktorý sa využíva na vpichovanie a rozdeľovanie vlasov pri fúkaní. Neváhajte a zaobstarajte si tento jedinečný produkt aj vy!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na objem
Farba: Čierna, Strieborná
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“