Kefa na vlasy Olivia Garden - Nanothermic C+I Contour Thermal

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 15,70 € od 13,08 € bez DPH

Zvoľte variant

Kefa na vlasy Olivia Garden NanoThermic Contour.

Detailné informácie

Variant: 22mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
15,70 €
13,08 € bez DPH
Variant: 32mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
16,75 €
13,96 € bez DPH
Variant: 62mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
25 €
20,83 € bez DPH
Variant: 42mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
18,90 €
15,75 € bez DPH
Variant: 52mm
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
21 €
17,50 € bez DPH

Podrobný popis

Kefa na vlasy Olivia Garden NanoThermic Contour má špeciálne otvory,ktoré umožňujú rýchlejšie prúdenie vzduchu a tým je kratšia doba schnutia. Extra jemné, anti-statické štetiny zaisťujú jemnú starostlivosť pre vaše vlasy a zabraňujú elektrostatickému nabíjanie vlasov. Telo kefy je prehnuté a vďaka tomu sa kefa dostane bližšie k hlave. Obsahuje turmalín, ktorý znižuje statickú elektrinu vlasov. Vlasy sa uzavrú a tým účinne zabraňujú vysychaniu vlasového vlákna. Tento proces má za následok, že vlasy sú zdravšie a lesklé. Vďaka uzavretému krúžku je zabránené zaháknutie vlasov počas česania. Ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu a vyberateľný hrot pre oddeľovanie prameňov zaisťuje maximálne pohodlie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na objem
Farba: Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“