Barber kreslo Panda - Andy

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
2 090 € 1 741,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Kolekcia, ktorá čerpá z najlepších holičských tradícií.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia, ktorá čerpá z najlepších holičských tradícií. Keď si pozriete staré predvojnové fotografie alebo videá odkazujúce na tradíciu prvého osídlenia nového kontinentu, populárnych westernov, všimnete si takmer identický dizajn. Svet holičov s vynikajúcou manipuláciou so žiletkou. Svet kaderníkov, ktorí vytvárajú tie najlepšie štýly. Surový a masívny nábytok. Pravé materiály ako drevo alebo kožené čalúnenie. Plus kovové povrchové úpravy.

Takýto salón je úvodom do mužského sveta a éry, ktorá bude vždy spojená so surovou eleganciou a vôňou gentlemana. Dôsledne mužský dizajn s povrchovými úpravami sedadiel inšpirovanými automobilmi a prešívaním. Veľmi pohodlné a priestranné ako limuzína. Exkluzívna položka pre najlepšie salóny. Túto stoličku by mali používať iba skutoční páni. Barber kreslo Andy je mostom medzi epochamimodernou štruktúrou, ktorá však pripomína kovanie z 19. storočia.

Vlastnosti

  • Veľmi klasické holičské kreslo s charakteristickým tvarom kovového rámu.
  • Dokonalé spracovanie.
  • Maximálne pohodlie.

Kadernícke kreslo na mieru

Máte záujem o kadernícke kreslo v inom prevedení ako na obrázku ? Žiaden problém, jednoducho si vyberte z našej ponuky kaderníckych kresiel a ich poťahov. Jednotlivé kroky sú číselne odstupňované. 

1. Výber poťahu

  • Základné bezpríplatkové poťahy, imitácia kože (bez zmeny ceny).  

 

  • Exclusívne príplatkové poťahy, imitácia kože vyššej kvality (so zmenou ceny).  

 

2. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Vybrali ste si kadernícke kreslo na mieru? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@andopa.sk alebo nám zavolajte na +421915827577 a my Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Hĺbka: 126cm
Šírka: 81cm
Výška: 110cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.