Barber kreslo Panda - Alex

4 190 € 3 491,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Barber kreslo Alex  znamená: bezpečnosť, pevnosť a ťažký podstavec.Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.skDetailné informácie

Podrobný popis

Barber kreslo Alex znamená: bezpečnosť, pevnosť a ťažký podstavec, uhol sklonu operadla, zabránenie prevrátenia stoličky, zaistenie mechanizmu hlavovej opierky, zabránenie nekontrolovanému pohybu hlavy, prídavná brzda zdvihu stoličky – v prípade potreby blokovanie otáčania stoličky. Funkčná opierka nôh: vyrobená z nehrdzavejúcej ocele – plná ochrana proti korózii laserovým gravírom zabraňujúcim skĺznutiu,  pohyblivý čalúnený mechanizmus podnože, chránený fóliovým krytom pod holenami.

Poskytuje úplné pohodlie zákazníka v ľahu. Atraktívna a funkčná lakťová opierka Rolls Royce : exotické drevo vykladané kovovými nápismi, držiaka na whisky a popolník, špeciálne vrecká na smartphone. Čalúnenie podľa modelu Rolls Royce.

Vlastnosti

  • Mimoriadne moderné.
  • Dokonalé spracovanie.
  • Maximálne pohodlie.
  • Neobvyklý dizajn.
  • Nastavenie opierky hlavy a operadla.

Kadernícke kreslo na mieru

Máte záujem o kadernícke kreslo v inom prevedení ako na obrázku ? Žiaden problém, jednoducho si vyberte z našej ponuky kaderníckych kresiel a ich poťahov. Jednotlivé kroky sú číselne odstupňované. 

1. Výber poťahu

  • Základné bezpríplatkové poťahy, imitácia kože (bez zmeny ceny).  

 

  • Exclusívne príplatkové poťahy, imitácia kože vyššej kvality (so zmenou ceny).  

 

2. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Vybrali ste si kadernícke kreslo na mieru? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@andopa.sk alebo nám zavolajte na +421915827577 a my Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Hĺbka: 126cm
Šírka: 81cm
Výška: 110cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.