Barber kreslo Panda - Oskar

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
1 650 € 1 375 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Kreslo Oskar  je model s nastaviteľnou výškou a uhlom sklonu, ktorý bol vyrobený aj do najmenších detailov s veľkou presnosťou.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Holiči sú zameraní na detaily ako nikto iný. Kreslo O skar je model s nastaviteľnou výškou a uhlom sklonu, ktorý bol vyrobený aj do najmenších detailov s veľkou presnosťou. Originálna farba medeného zlata a dizajnové povrchové úpravy sú ideálne pre salóny v starom štýle.

Oscar je osadený na ťažkom, liatinovom podstavci s hydraulickým čerpadlom, ktoré mu poskytuje dokonalú stabilitu aj pri veľkom zaťažení. Kreslo je čalúnené kvalitným materiálom, ktorý v kombinácii s penovou výplňou vysokej hustoty zaisťuje klientovi maximálny komfort.

Kreslo sa dá sklopiť do sklopenej polohy pri holení krku a čeľuste.nastaviteľnú chrbtovú opierku, opierku nôh a hlavy - každému klientovi tak prispôsobíte správnu polohu a holenie si uľahčíte.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 119cm
Šírka: 68cm
Výška: 111cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.