Barber kreslo Panda - Ambasador II

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
1 060 € 883,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Ambasador  sa vyznačuje jedinečným šikom a najvyššou mierou profesionality.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Barber kreslo Ambasador sa vyznačuje jedinečným šikom a najvyššou mierou profesionality. Pevný tvar, pokročilé dizajnové riešenia a perfektné prevedenie zaisťujú praktickosť a príjemné použitie. Nastaviteľná opierka hlavy, operadlo a lakťové opierky poskytnú zákazníkovi sedenie s optimálnou polohou a komfortom. Mimoriadne pohodlná opierka nôh poskytuje vynikajúcu oporu pre nohy a pohodlné sedadlo podporuje strávenie ďalších pár minút v barber kresle.

Toto kreslo je vynikajúcou alternatívou pre ľudí, ktorí nechcú investovať do celej kolekcie, pretože vďaka svojmu štýlovému dizajnu ju možno prezentovať jednotlivo aj ako ústredný bod pre usporiadanie celého priestoru salónu. Je ideálny pre pánske salóny, ale bude dobre fungovať aj v salónoch určených pre ženy.

Vlastnosti

  • Neobvykle moderné.
  • Perfektné prevedenie.
  • Maximálny komfort.
  • Výnimočný dizajn.
  • Nastavenie opierky hlavy.

Kadernícke kreslo na mieru

Máte záujem o kadernícke kreslo v inom prevedení ako na obrázku ? Žiaden problém, jednoducho si vyberte z našej ponuky kaderníckych kresiel a ich poťahov. Jednotlivé kroky sú číselne odstupňované. 

1. Výber poťahu

  • Základné bezpríplatkové poťahy, imitácia kože (bez zmeny ceny).  

 

  • Exclusívne príplatkové poťahy, imitácia kože vyššej kvality (so zmenou ceny).  

 

2. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Vybrali ste si kadernícke kreslo na mieru? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@andopa.sk alebo nám zavolajte na +421915827577 a my Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Hĺbka: 55cm
Šírka: 76cm
Výška: 118cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.