Šampón na kučeravé vlasy Jean Paul Myné - Ocrys Asana 250ml

25,50 € 21,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Až 88% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampón Asana so svojim vzácnym prírodným podpisom je špeciálne vyvinutý pre vlnité a kučeravé vlasy. Bohatý na ultra vysoko výkonné aktívne zložky poskytuje hĺbkovú hydratáciu a žiarivosť, zatiaľ čo jemný, ale účinný systém čistenia pokožky hlavy poskytuje definíciu kučier.

Fermentovaná ryžová voda, staroveké orientálne tajomstvo krásy, ktoré vyživuje vlasy a zanecháva ich jemné a žiarivé. Posilňuje vlasy, robí kučery hodvábne a lesklé. Obnovuje hydratáciu a uľahčuje ich rozčesávanie.

Hydrolyzované ryžové proteíny: vyživujú a hydratujú. Dodáva vlasom prirodzený lesk.

Vlastnosti produktu

  • Zvyšuje žiarivosť/lesk.
  • Definuje aj tie najodolnejšie kučery.
  • Vyrovnáva vlasové vlákno, čím uľahčuje sušenie vlasov.
  • Zachytáva vodu vo vlasoch, čím zvyšuje hydratáciu.
  • Utesňuje kutikuly.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa.

Línia Asana

Svoj názov má podľa jogových pozícií, ktoré umožňujú smerovanie energie do špecifických bodov telo prináša harmóniu do tela a mysle. Pomáha kontrolovať pružnosť kučeravých vlasov a zanecháva ich skrotené a definované.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 250ml
Problematika: Na kučeravé vlasy
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 17.11.2023
Na jednotku odporúčam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.