Profesionálny zastrihávací strojček na vlasy Gordon - B508

contact-form-0 discount-0
Značka: Gordon
99 € 82,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 440C s vysokým obsahom uhlíka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strojček Gordon Finishing Trimmer obsahuje vysokokvalitnú lítiovú batériu, oceľovú čepeľ 440C  s vysokým obsahom uhlíka. Výkonnosť rotačného motora strojčeka je 6000 otáčok za minútu. Obvyklá doba nabíjania sú 2 hodiny a výdrž počas pracovania sú2 hodiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Strojčeky na vlasy
Záruka: 1 rok
Farba: Strieborná
Napájanie: Akumulátorové, Sieťové
Typ strojčeka: Kontúrovací
Otáčky: 6000 rpm
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Gordon

Gordon je nový rad trendov pre mužskú starostlivosť, ktorý umožňuje prejaviť vlastnú mužnosť v každom štýle brady. Aby sme splnili potrebu každého muža vyzerať a cítiť sa dobre, Gordon je dokonalým spojením a optimálnou kombináciou tradície, inovácie a prírody. Životný štýl toho, kto si vyberá produkty Gordon, je zdravotne uvedomelý, fyzicky zdatný, ktorý žije život naplno.

Nenechávajúc nič na náhodu, nehovoriac o jeho ocenení a osobnom výbere vysoko kvalitných produktov. Muž ako hlavný hrdina Gordon vyzdvihuje muža ako absolútneho protagonistu: muža, ktorý si dáva záležať na výbere medzi viacerými štýlmi brady a ktorý miluje dobre vyzerať. V každom momente si je vedomý a hľadá svoju pravú identitu a originalitu, aby ukázal svoju osobnosť, predstavil sa ostatným buď dokonalým oholením, alebo v kontraste s konkrétnym štýlom brady, ako divoká brada, či naozaj dobre upravené fúzy.