Fén na vlasy Parlux - Alyon Antibacterial - Červený

Novinka
Značka: Parlux
150,08 € 125,07 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Profesionálny fén na vlasy Parlux.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny fén Parlux Alyon s technológiou ionizátora vzduchu s profesionálnym motorom. Fén spĺňa súčasné požiadavky kaderníkov na efektivitu a vzhľad, pričom sa zameriava na úsporu elektrickej energie a ochranu ekologického prostredia. Vysoko výkonný iónový fén s ľahkým motorom, dlhou životnosťou a nízkou hlučnosťou.

Je doplnená aj novou technológiou, ktorá zabraňuje zahrievaniu prednej časti fénu, ako aj mnohými ďalšími vylepšeniami. Zaisťuje, že vlasy sú hydratované, lesklé, hodvábne jemné a eliminuje statickú elektrinu. Fén na vlasy má antibakteriálny povrch.

Vlastnosti

 • Air Ionizer Tech (funkcia ionizácie).
 • Patentovaný systém HFS - zabraňuje prenikaniu vlasov do vnútra sušiča.
 • Nový systém ohrevu vzduchu.
 • Zabraňuje zahrievaniu prednej časti sušiča vlasov.
 • Ergonomický tvar.
 • Nízka hlučnosť.
 • Priateľský k životnému prostrediu.
 • Tlačidlo studeného vzduchu.
 • 2 nastavenia rýchlosti a 3 nastavenia teploty.
 • Vysoká životnosť 3000 hodín.
 • Balenie obsahuje 2 vzduchové trysky.
 • Antibakteriálna povrchová úprava.

Technológia

Ionizačná funkcia – S ionizačnou funkciou prichádza s generátorom, ktorý produkuje milióny čistiacich záporných iónov, aby boli vlasy hydratované. Hydratácia zabraňuje krepovateniu,regeneračný účinok, robí vlasy jemnými, lesklými, upraviteľnými a dodáva im objem.

Dodatočné parametre

Kategória: Fény na vlasy
Záruka: 1 rok
Farba: Červená
Frekvencia: 50-60 Hz
Hmotnosť: 460g
Napätie: 220 - 240V
Výkon: 1900 - 2250 W
Krajina pôvodu: Taliansko
Obsluha: Ovládanie z boku

Parlux - Alyon

Parlux - Alyon - Technology

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Parlux

Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.

Parlux je talianska značka založená v roku 1977 Paolom Parodim po rokoch výskumu a spolupráce s talianskymi kaderníckymi salónmi. Prvým produktom bol slávny fén Superturbo 1500, ktorý sa stal obrovským hitom vďaka svojim inovatívnym technickým vlastnostiam.

Ďalšie produkty nasledovali s podobným úspechom. Dnes je značka Parlux synonymom kvality. Produkty Parlux sa vyznačujú vysokým výkonom, nízkou hmotnosťou, nízkou hlučnosťou, moderným dizajnom a v neposlednom rade aj ochranou životného prostredia. Doprajte svojim vlasom profesionálnu úroveň a zažite výnimočnú kvalitu. Nie je to len fén, je to Parlux.