Gordon

Značka: Gordon

Gordon je nový rad trendov pre mužskú starostlivosť, ktorý umožňuje prejaviť vlastnú mužnosť v každom štýle brady. Aby sme splnili potrebu každého muža vyzerať a cítiť sa dobre, Gordon je dokonalým spojením a optimálnou kombináciou tradície, inovácie a prírody. Životný štýl toho, kto si vyberá produkty Gordon, je zdravotne uvedomelý, fyzicky zdatný, ktorý žije život naplno.

Nenechávajúc nič na náhodu, nehovoriac o jeho ocenení a osobnom výbere vysoko kvalitných produktov. Muž ako hlavný hrdina Gordon vyzdvihuje muža ako absolútneho protagonistu: muža, ktorý si dáva záležať na výbere medzi viacerými štýlmi brady a ktorý miluje dobre vyzerať. V každom momente si je vedomý a hľadá svoju pravú identitu a originalitu, aby ukázal svoju osobnosť, predstavil sa ostatným buď dokonalým oholením, alebo v kontraste s konkrétnym štýlom brady, ako divoká brada, či naozaj dobre upravené fúzy.

2 položiek celkom
strojcek Gordon 1
115,83 € bez DPH
139 €

Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 440C s vysokým obsahom uhlíka.

B507
strojcek Gordon 2
82,50 € bez DPH
99 €

Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 440C s vysokým obsahom uhlíka.

B508

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie