Šampón a kondicionér proti žltému tónu vo vlasoch ASP - Anti-Yellow 10+10ml

1,31 € 1,09 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Jednorázová vzorka Anti-Yellow, proti nežiadúcim žltým  tónom vo vlasoch.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Obnovuje žiarivost prírodnej blond, presvetlených vlasov alebo šedín. Jemne odstraňuje nečistoty  zatiaľ čo pigmenty neutralizujú neželané  žlté tóny. Biele alebo šedivé vlasy sú obohatené štipkou striebornej. Obsahuje UV filter.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny proti žltým a oranžovým tónom vo vlasoch
Objem: 10+10ml
Problematika: Potlačenie žltých tónov vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.