Penový neutralizačný kondicionér na vlasy Revlon - Pro You Toner 165ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Revlon
8,04 € 6,70 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Dlhodobá  a okamžitá  neutralizácia vďaka rade Toner, obohatenej  o Violet Bright systém, ktorý okamžite stlmí  a neutralizuje  teplé tóny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka svojmu ochrannému zloženiu zlepšuje odolnosť vlasov a zároveň neutralizuje nežiadúce teplé tóny. Umyte si vlasy šampónom Toner a následne naneste penu do stredných dĺžok až po končeky. Neoplachujte.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry proti žltým a oranžovým tónom vo vlasoch
Objem: 165ml
Problematika: Potlačenie žltých/oranžových tónov vo vlasoch
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Revlon

Revlon, Inc. je popredná globálna kozmetická spoločnosť s portfóliom ikonických značiek, ktoré menia životy žien a mužov na celom svete. Naša spoločnosť vyrába a predáva farebnú kozmetiku, farby na vlasy a starostlivosť, starostlivosť o pleť, starostlivosť o krásu a vône prostredníctvom rozmanitého portfólia viac ako 15 značiek predávaných vo viac ako 150 krajinách.

Sme inšpirovaní originalitou, víziou a nepokojnou zvedavosťou našich zakladateľov a zdieľame ich vášeň pre podnikanie v oblasti krásy. Pracujeme zodpovedne a veríme, že na tom, ako podnikáme, záleží rovnako ako na výsledkoch, ktoré dosahujeme. Sme odvážni, odvážni a orientovaní na výsledky a oslavujeme individualitu v našich tímoch a medzi spotrebiteľmi, ktorým slúžime.