Maska proti žltým tónom vo vlasoch Echosline - No Yellow

contact-form-0 discount-0
Značka: Echosline
19,08 € 15,90 € bez DPH

Zvoľte variant

Maska pre potlačenie žltých tónov vo vlasoch.

Detailné informácie

Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
19,08 €
15,90 € bez DPH

Podrobný popis

Táto maska ​​na vlasy má schopnosť neutralizovať žltosť a tiež vyživuje vlasy a uzatvára vlasovú kutikulu. Rovnakým spôsobom zostávajú vlasy vyživené, neutralizované a zjemnené. Dodáva vlasom lesk, rozjasňuje vlasy a vyhladzuje vlasovú štruktúru. Obsahuje extrakt z čierneho hrozna. 

Návod na použitie

Po umytí šampónom naneste na vlasy primerané množstvo tohto prípravku (podľa dĺžky a hustoty vlasov), naneste ho na celé vlasy, pomocou hrebeňa alebo naneste rovnomerne a dosiahnite efektívne výsledky, nechajte pôsobiť 3 -5 minút. Po dobe pôsobenia dôkladne opláchnite.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska proti žltým a oranžovým tónom vo vlasoch
Objem: 1000ml
Problematika: Potlačenie žltých tónov vo vlasoch
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Echosline

Echosline, založená v Taliansku v roku 1998, je značka starostlivosti o vlasy, ktorá ponúka produkty vysokej kvality. Echosline, známa ako tradičná značka, sa postupne posunula smerom k filozofii „The Vegan Way“ formulovaním produktov založených na prírodných zložkách, skúmaním ekologicky udržateľných obalov a materiálov s ohľadom na profesionálov, spotrebiteľov a planétu. 

Ponúkať profesionálne ošetrenia salónom po celom svete na ochranu základnej krásy, kde jednoduchosť je konečným vyjadrením autenticity. Transformovať krásu na etickú a udržateľnú pomocou 100% zelených a vegánskych produktov starostlivosti o vlasy, rešpektujúc životné prostredie a spotrebiteľov.