Profesionálne nožnice Jaguar - Pre Style Ergo P 6,0"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
59 € 49,17 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

ideálne ako základný model pre každého kaderníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Ergo P od Jaguar ponúkajú kvalitné, spoľahlivé a cenovo výhodné kadernícke nožnice. Tieto kadernícke nožnice majú leštený vzhľad a klasický dizajn, sú ideálne ako základný model pre každého kaderníka – dostupné v rôznych veľkostiach. 

Čepeľ a hrana

Klasické čepele s plochým rezným uhlom ponúkajú vynikajúcu ostrosť. Mikrozúbkovanie na jednej strane týchto kaderníckych nožníc zabraňuje skĺznutiu vlasov.

Oceľ a povrch

Tieto kadernícke nožnice vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele ponúkajú spoľahlivú kvalitu vyrobenú v Nemecku. Mosadzná skrutka a opierka prstov vytvárajú príťažlivý kontrast k leštenému povrchu kaderníckych nožníc.

Ergonómia a pohyb nožníc

Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri strihaní, pričom dva krúžky rukoväte sú umiestnené symetricky nad sebou. Odnímateľná opierka prstov ponúka pohodlné miesto na opretie vášho malíčka, čo umožňuje stabilitu pri vedení kaderníckych nožníc. Uistite sa, že napätie je nastavené dokonale. Príliš voľné? Príliš tesné? Skrutka Vario vám umožní perfektne nastaviť napätie. Je to veľmi jednoduché pomocou mince.

Vlastnosti produktu

Každý pár kaderníckych nožníc Pre Style sa dodáva so zodpovedajúcimi prstencovými vložkami. Aby sme predišli vytváraniu tlakových bodov, používame do všetkých našich kaderníckych nožníc Jaguar iba kvalitné prstencové vložky vyrobené v Nemecku. To znamená, že kadernícke nožnice padnú do ruky bezpečne a pohodlne.

  • Kadernícke nožnice s klasickým tvarom rukoväte.
  • Pevné základné nožnice.
  • Leštený vzhľad.
  • Vyrobené v Nemecku.
  • Vario skrutkový systém pre jednoduché nastavenie a dokonalý pohyb.
  • Vysokokvalitné vložky do prsteňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na vlasy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Povrch výrobku: Saténový povrch, Matný
Skrútkovanie: Vario
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Plocha na podporu prstov, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Mikrozúbkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.