Profesionálne kadernícke nožnice pre ľavákov Jaguar - J-CJ4 Plus Left

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
199 € 165,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Kadernícke nožnice sú ideálne na dokonalé kĺzavé strihy.

Detailné informácie

Variant: 5,25"
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
199 €
165,83 € bez DPH
Variant: 5,75"
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
199 €
165,83 € bez DPH

Podrobný popis

Kadernícke nožnice sú ideálne na dokonalé kĺzavé strihy. Vyberte si veľkosť, ktorá vám vyhovuje. Chcete urobiť tupý strih, klasický strih, bodový strih, preriedenie, kontúrovanie alebo zastrihnutie brady? Tieto nožnice dokážu všetko! Kadernícke nožnice sú vhodné pre všetky strihacie techniky. Trvalá ostrosť je kľúčovou vlastnosťou týchto kaderníckych nožníc zo Silver Line. 

Čepeľ a hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý prepožičiava vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu má CJ4 Plus ideálne vlastnosti na kĺzavé strihy.

Oceľ a povrch

Na výrobu kaderníckych nožníc CJ4 Plus používame kovanú špeciálnu oceľ, ktorá je základným predpokladom veľmi dlhotrvajúcej ostrosti. Špeciálna metóda vytvrdzovania ľadom použitá na výrobu čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ je v dôsledku toho extrémne odolná. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený lesklý povrch produktu dodáva týmto kaderníckym nožniciam sofistikovaný a kvalitný dizajn.

Ergonómia a pohyb nožníc

Kadernícke nožnice s ofsetovým dizajnom so šikmým krúžkom na palec zaisťujú ergonomické držanie ruky, čím uvoľňujú namáhanie svalov paže, zátylku a ramena. Strihanie sa stáva príjemným a bez námahy. Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte sú umiestnené symetricky nad sebou.

Odnímateľná opierka prstov ponúka pohodlné miesto na opretie vášho malíčka, čo umožňuje stabilitu pri vedení kaderníckych nožníc. Plochý, samostatný skrutkový systém Smart Spin dáva týmto nožniciam mimoriadne hladký pohyb. V kombinácii s ostrými čepeľami to prináša dodatočnú úľavu pre svaly pracujúcej ruky. CJ4 Plus je k dispozícii aj vo verzii pre ľavákov.

Vlastnosti produktu

Aby ste mohli svoje CJ4 Plus používať dlhodobo, odporúčame pravidelnú starostlivosť o vaše kadernícke nožnice. To je dôvod, prečo ku každému nákupu prikladáme ošetrujúci olej, aby sa zachovala presná ostrosť rezných hrán. Nastavovací kľúč možno použiť na nastavenie skrutky podľa potreby a prispôsobenie kaderníckych nožníc vašim potrebám. To vám uľahčuje prácu a podporuje vašu ruku z ergonomického hľadiska.

  • Vhodné pre všetky strihacie techniky / obľúbený univerzálny model.
  • Rezná hrana plátku.
  • Leštený povrch / ručne leštený.
  • Vyrobené v Nemecku, priamo od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na vlasy
Držanie nožníc: Pre ľavákov
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 32g
Povrch výrobku: Saténový povrch, Matný
Skrútkovanie: Smart Spin
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Šikmý krúžok na palec, oporná plocha pre prsty, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Polointegrované rezné hrany, polokonvexná čepeľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.