Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Turbo Vent Boar

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 15,35 € od 12,79 € bez DPH

Zvoľte variant

Luxusná okrúhla kefa od značky Olivia Garden je určená pre úpravu vlasov pomocou fénu.

Detailné informácie

Variant: 22mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
15,35 €
12,79 € bez DPH
Variant: 32mm
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
18,65 €
15,54 € bez DPH
Variant: 45mm
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
20,86 €
17,38 € bez DPH

Podrobný popis

V prípade, že hľadáte ideálny produkt na vlasy, máme pre vás jedinečné riešenie! Kefa na vlasy TURBO VENT BOAR je z luxusnej edície a využíva sa, predovšetkým, na úpravu vlasov pomocou fénu. Tento typ kefy obsahuje 100 % prírodné diviačie štetiny, vďaka čomu vám tento produkt zaručí príjemnú masáž pokožky hlavy. Kefa na vlasy TURBO VENT BOAR dokonale tvaruje vlasy do účesu, bez akéhokoľvek ťahania či strapatenia. Táto jedinečná kefa má vysoko kvalitné a precízne prevedenie, čo obľubujú kaderníci po celom svete. V našej ponuke nájdete kefu na vlasy TURBO VENT BOAR za výhodnú cenu, tak neváhajte a zakúpte si ju už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy s prírodnými štetinami
Farba: Biela
Veľkosť kefy: 45mm, 22mm, 32mm
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“