Kefa na vlasy Olivia Garden - Healthy Hair Thermal

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 10,15 € od 8,46 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálna kefa na vlasy s nylonovými štetinami.

Detailné informácie

Variant: 53mm
Momentálne nedostupné
10,15 €
8,46 € bez DPH
Variant: 63mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
15,14 €
12,62 € bez DPH

Podrobný popis

Štetiny kefy sú antistatické a ľahké. Telo hrebeňa je keramické a preto spĺňa všetky požiadavky na fénovanie. Pre rýchle a efektívne výsledky použite fén na aplikovanie tepla na celú dĺžku kefy. Ionizačná technológia robí vlasy hladké a lesklé.

Vlastnosti produktu

  • Ekologická prírodná bambusová kefa.
  • Vynikajúci stylingový efekt.
  • Ľahká, antibakteriálna a ergonomická rukoväť.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na každodenné použitie
Farba: Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Materiál: Bambusové drevo
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“