Kefa na vlasy Olivia Garden - Supreme Boar

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
17,28 € 14,40 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Olivia Garden predstavuje novú kolekciuprofesionálnych kief.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasy SUPREME BOAR je navrhnutá tak, aby prinášala čo najviac benefitov. Vlasy sú po jej použití príjemné hladké, jemné a zosilnené. Kefa na vlasy SUPREME BOAR obsahuje špeciálnu rukoväť, ktorá vám zaručí ergonomické držanie a zároveň vysoký komfort pri práci. Tento typ kefy je skvelou alternatívou na každodenné použitie, pričom vlasom dodáva prirodzený lesk. Okrem iného, telo kefy je obalené keramickým povlakom, ktorý dodáva celému produktu osobitý dizajn. Neváhajte a zaobstarajte si kefu na vlasy SUPREME BOAR aj vy. V našej ponuke ju nájdete za skutočne bezkonkurenčnú cenu, a tak sa jej kúpa jednoznačne oplatí!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na zjemnenie a zosilnenie
Farba: Strieborná
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“