Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Pro Large

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
13,85 € 11,54 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Kefa na vlasy Large s turmalín-iónovou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasyXL PRO Large obsahuje turmalín-iónovú technológiu, ktorá je v dnešnej dobe častokrát používaná. Tento typ kefy je vhodný, predovšetkým na urýchlenie vysúšania vlasov. Zanecháva ich prirodzene lesklé, bez toho, aby lietali na každú stranu. Nylonové štetiny tejto kefy sú uložené vo vzduchovom vankúši. Ten znižuje odpor vlasov a zvyšuje flexibilitu štetín. Kefa na vlasyXL PRO Large je skvelou alternatívou pre kadernícke salóny, kde si vždy nájde svoju úlohu. Profesionáli si túto kefu mimoriadne pochvaľujú, a to najmä kvôli vysokej efektivite pri práci, a tiež maximálnom komforte. Neváhajte a zakúpte si ju aj vy!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na rozčesávanie
Farba: Biela
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“