Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Styler 9-Row

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
12,94 € 10,78 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Profesionálna kefa na rozčesávanie vlasov s nylonovými štetinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasy STYLER 9 – RW je ideálnou voľbou pre rozčesávanie vlasov. Obsahuje nylonové štetiny a ide predovšetkým o kefu na profesionálne použitie. Využíva sa počas fénovania vlasov, kedy im táto jedinečná kefa dodá potrebný lesk a objem. Vlasy tak po použití vyzerajú skutočne sviežo a zdravo. Kefa na vlasy STYLER 9 – RW je vhodná na každodenné použitie. Mnohé kadernícke salóny obľubujú tento produkt najmä pre jeho výsledky. Dokonca, nachádza sa v elegantnej hnedej farbe, vďaka čomu dokáže vytvoriť dokonalú atmosféru v každom prostredí. Preto neváhajte a zakúpte si tento produkt už dnes! Svoj výber jednoznačne neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na rozčesávanie
Farba: Hnedá
Veľkosť kefy: 40mm
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“