Kefa na vlasy Olivia Garden - Ionic Paddle PRO Large

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
8,11 € 6,76 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Kefa na vlasy Olivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle je nenahraditeľným pomocníkom pri každodennej úprave účesu aj zložitejšom stylingu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasyOlivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle je skvelou alternatívou pre každodennú starostlivosť o vlasy. Tento jedinečný produkt si obľúbilo aj množstvo kaderníckych salónov. Je to najmä kvôli ergonomickému držaniu kefy, zvýšenej efektivite pri práci a taktiež pre okúzľujúce výsledky, ktoré táto kefa s určitosťou prináša. Kefa na vlasy IONIC PADDLE COMBO Large je skvelou alternatívou aj pre zložitejšie stylingy, ktoré sa v kaderníctvach vykonávajú veľmi často. Okrem iného, konce štetín sú zaoblené a vďaka tomu je táto kefa mimoriadne šetrná k pokožke hlavy. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na rozčesávanie
Farba: Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“