Kefa na vlasy Olivia Garden - Healty Hair Boar

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 5,66 € od 4,72 € bez DPH

Zvoľte variant

Ekologická prírodná bambusová kefa.

Detailné informácie

Variant: 20mm
Momentálne nedostupné
5,66 €
4,72 € bez DPH
Variant: 30mm
Momentálne nedostupné
7,78 €
6,48 € bez DPH
Variant: 40mm
Momentálne nedostupné
11,45 €
9,54 € bez DPH
Variant: 50mm
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
14,18 €
11,82 € bez DPH

Podrobný popis

Táto kefa zo 100% prírodných kančích štetín umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky pri úprave vlasov a zároveň je šetrná k vlasom. Prírodná bambusová kefa, ktorá je 100% prírodným obnoviteľným zdrojom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na objem
Krajina pôvodu: Nemecko
Povrch výrobku: Antistatický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“