Vegánsky antistatický čistič a kondicionér Discide - Skai Clean & Care 1000ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Discide
12,43 € 10,36 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Čistí povrchy ako vinyl, PU tkaninu, imitáciu kože a ekologickú kožu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vegánsky antistatický čistič a kondicionér na báze vody, alkoholu a rozpúšťadiel, ktorý chráni váš vinyl, umelú kožu, PU látku alebo ekologickú kožu. Čistí povrchy a poskytuje ochranu pred každodenným znečistením, potením a zabraňuje dehydratácii povrchu. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete handričku z mikrovlákna raz mesačne. Nepoužívajte na pravú kožu alebo semiš. SKAI CLEAN & CARE odstraňuje každodenné škvrny, špinu a plesne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekcia
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patria spoločnosti Terapima International, súkromnej spoločnosti založenej v roku 1972 vo Švédsku. Je to rodinná firma s históriou a bohatými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, lakov, podlahových lakov a farieb pre umelcov, remeselníkov a deti. Terapima International vyrába výhradne produkty na vodnej báze a spĺňa nariadenia Reach a európsku bezpečnostnú normu pre hračky EN 71.

Nedávne analýzy trhu ukázali, že hoci sú environmentálne otázky stále v mysliach spotrebiteľov, ich zdravie je ich primárnym záujmom. Teraz hľadajú prirodzené alternatívy, ktoré vnímajú ako bezpečnejšie. Spotrebitelia očakávajú, že udržateľnosť bude štandardom v dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch.

Takto sa zrodil nápad nájsť produkty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel, s dezinfekciou ako na úrovni nemocnice, tak aj pre kozmetický priemysel. Máme všetky zdroje a môžeme zákazníkom poskytnúť to, čo potrebujú. Naši chemici pracovali 17 mesiacov na nájdení najlepšej receptúry na vodnej báze, ktorá by stále zabíjala baktérie a fungovala podľa nariadení EÚ EN 14561 – EN 14562. Dokumentácia bola odoslaná agentúre ECHA (Európska chemická agentúra) a v roku 2017 bol Disicide® v článku 95 schválených látok.

Aby sme pokryli všetky potreby zákazníkov v oblasti dezinfekcie a čistenia, doplnili sme rad produktov o čistiace prostriedky z radov Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.