Štartovacia dezinfekčná sada do salónu Discide - All 1 Clean

contact-form-0 discount-0
Značka: Discide
46,50 € 38,75 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Štartovacia dezinfekčná sada, všetko v jednom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štartovacia sada obsahuje

  • Disicide Skai Clean and Care 1000ml – dezinfekcia na kadernícky nábytok, kožu, umelú kožu a iné povrchy.Disicide Uniclean, 1000 ml (Uniclean ideálne čistenie všetkých povrchov, umývadlá, žehličky, fény a iné.)
  • Disicide Trimercide Blade spray 500ml – sprej Trimmercide udrží vaše čepele čisté, chladné, namazané a obsahuje antikorózne zložky – všetko v jednom.
  • Disicide Uni CleanPlus 1000ks – dezinfekčné utierky na všetky povrchy, ako aj na textil a kožu.
  • Disicide Wipes 100ks – mäkké papierové obrúsky na dezinfekciu a čistenie povrchov a nástrojov.
  • Disicide Trimercide oil 100ml – olej na mazanie nožov strojčekov.
  • Disicide antibakteriálne útierky

Všetko čo váš kadernícky alebo kzometicky salón potrebujem v jednom balíku.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Problematika: Dezinfekcia
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patria spoločnosti Terapima International, súkromnej spoločnosti založenej v roku 1972 vo Švédsku. Je to rodinná firma s históriou a bohatými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, lakov, podlahových lakov a farieb pre umelcov, remeselníkov a deti. Terapima International vyrába výhradne produkty na vodnej báze a spĺňa nariadenia Reach a európsku bezpečnostnú normu pre hračky EN 71.

Nedávne analýzy trhu ukázali, že hoci sú environmentálne otázky stále v mysliach spotrebiteľov, ich zdravie je ich primárnym záujmom. Teraz hľadajú prirodzené alternatívy, ktoré vnímajú ako bezpečnejšie. Spotrebitelia očakávajú, že udržateľnosť bude štandardom v dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch.

Takto sa zrodil nápad nájsť produkty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel, s dezinfekciou ako na úrovni nemocnice, tak aj pre kozmetický priemysel. Máme všetky zdroje a môžeme zákazníkom poskytnúť to, čo potrebujú. Naši chemici pracovali 17 mesiacov na nájdení najlepšej receptúry na vodnej báze, ktorá by stále zabíjala baktérie a fungovala podľa nariadení EÚ EN 14561 – EN 14562. Dokumentácia bola odoslaná agentúre ECHA (Európska chemická agentúra) a v roku 2017 bol Disicide® v článku 95 schválených látok.

Aby sme pokryli všetky potreby zákazníkov v oblasti dezinfekcie a čistenia, doplnili sme rad produktov o čistiace prostriedky z radov Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.