Dezinfekcia na uteráky a pracovné odevy Discide - Laundry

contact-form-0 discount-0
Značka: Discide
17,16 € 14,30 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Dezinfekcia na uteráky a pracovné odevy vo vašom salóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Laundry Disinfectant je vysoko efektívny, jedinečný produkt, ktorý sa špeciálne vyrába na dezinfekciu uterákov a pracovných odevov v salónoch. Eliminuje nepríjemný zápach. Dezinfikuje nie len uteráky a odev ale aj práčky. Vďaka dezinfekčným vlastnostiam koncentrátu šetríte energiu a zvyšujete životnosť látok.  Namiesto prania na60 °C môžete použiť program na 30 °C a dosiahnuť požadovaný antibakteriálny účinok. Produkt nebieli a je možné ho použiť na textil a látky akejkoľvek farby.

Návod na použitie

  • Ako pri obvyklom praní používate saponát a aviváž, do priehradky na aviváž pridajte na každé pranie 50 ml koncentrátu.
  • Perte pri teplote 30 – 40 ° C.
  • Ak na bielizni nemáte viditeľné škvrny, môžete vynechať prací prostriedok alebo aviváž a použite iba koncentrát.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekcia
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patria spoločnosti Terapima International, súkromnej spoločnosti založenej v roku 1972 vo Švédsku. Je to rodinná firma s históriou a bohatými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, lakov, podlahových lakov a farieb pre umelcov, remeselníkov a deti. Terapima International vyrába výhradne produkty na vodnej báze a spĺňa nariadenia Reach a európsku bezpečnostnú normu pre hračky EN 71.

Nedávne analýzy trhu ukázali, že hoci sú environmentálne otázky stále v mysliach spotrebiteľov, ich zdravie je ich primárnym záujmom. Teraz hľadajú prirodzené alternatívy, ktoré vnímajú ako bezpečnejšie. Spotrebitelia očakávajú, že udržateľnosť bude štandardom v dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch.

Takto sa zrodil nápad nájsť produkty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel, s dezinfekciou ako na úrovni nemocnice, tak aj pre kozmetický priemysel. Máme všetky zdroje a môžeme zákazníkom poskytnúť to, čo potrebujú. Naši chemici pracovali 17 mesiacov na nájdení najlepšej receptúry na vodnej báze, ktorá by stále zabíjala baktérie a fungovala podľa nariadení EÚ EN 14561 – EN 14562. Dokumentácia bola odoslaná agentúre ECHA (Európska chemická agentúra) a v roku 2017 bol Disicide® v článku 95 schválených látok.

Aby sme pokryli všetky potreby zákazníkov v oblasti dezinfekcie a čistenia, doplnili sme rad produktov o čistiace prostriedky z radov Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.