Sprej na čistenie kresiel, zrkadiel a iných povrchov Discide - Uniclean 1000ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Discide
12,43 € 10,36 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Uni Clean je perfektné riešenie na čistenie kresiel, zrkadiel, sušičiek, žehličiek, dreva, kovu, kameňa atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej UniClean je na vodnej báze, bez obsahu alkoholu a rozpúšťadiel, ekologicky nezávadný sprej pre salóny s jemnou citrusovou vodou.  UniClean je perfektné riešenie na čistenie rôznych druhov povrchov, ako sú salónne stoličky, umývadlá, stoly na manikúru, vinylové čalúnenie, sklo, zrkadlá, sušiče vlasov, žehličky, pulty, porcelán, chróm, drevo atď. Ľahko odstráni škvrny od laku, vody a nečistôt.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekcia
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patria spoločnosti Terapima International, súkromnej spoločnosti založenej v roku 1972 vo Švédsku. Je to rodinná firma s históriou a bohatými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, lakov, podlahových lakov a farieb pre umelcov, remeselníkov a deti. Terapima International vyrába výhradne produkty na vodnej báze a spĺňa nariadenia Reach a európsku bezpečnostnú normu pre hračky EN 71.

Nedávne analýzy trhu ukázali, že hoci sú environmentálne otázky stále v mysliach spotrebiteľov, ich zdravie je ich primárnym záujmom. Teraz hľadajú prirodzené alternatívy, ktoré vnímajú ako bezpečnejšie. Spotrebitelia očakávajú, že udržateľnosť bude štandardom v dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch.

Takto sa zrodil nápad nájsť produkty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel, s dezinfekciou ako na úrovni nemocnice, tak aj pre kozmetický priemysel. Máme všetky zdroje a môžeme zákazníkom poskytnúť to, čo potrebujú. Naši chemici pracovali 17 mesiacov na nájdení najlepšej receptúry na vodnej báze, ktorá by stále zabíjala baktérie a fungovala podľa nariadení EÚ EN 14561 – EN 14562. Dokumentácia bola odoslaná agentúre ECHA (Európska chemická agentúra) a v roku 2017 bol Disicide® v článku 95 schválených látok.

Aby sme pokryli všetky potreby zákazníkov v oblasti dezinfekcie a čistenia, doplnili sme rad produktov o čistiace prostriedky z radov Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.