Dezinfekčný sprej Discide - Sprej 1000ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Discide
12,43 € 10,36 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Dezinfekčný sprej pracuje rýchlo a nezanecháva po sebe žiadne stopy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ekologický vodný dezinfekčný sprej bez obsahu etanolu pripravený na okamžité použitie na hladké pracovné povrchy, vybavenie v kaderníckych a kozmetických salónoch. Roztok pripravený na použitie účinne ničí širokú škálu mikroorganizmov a je baktericídny. Pracuje rýchlo a odparuje sa bez zanechania stôp na ošetrenom povrchu alebo na kovovom predmete. Bezpečné pre plastové, keramické, nerezové, sklenené a akrylové povrchy.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekcia
Krajina pôvodu: Švédsko
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BT Avatar autora | 24.7.2022
5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patria spoločnosti Terapima International, súkromnej spoločnosti založenej v roku 1972 vo Švédsku. Je to rodinná firma s históriou a bohatými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, lakov, podlahových lakov a farieb pre umelcov, remeselníkov a deti. Terapima International vyrába výhradne produkty na vodnej báze a spĺňa nariadenia Reach a európsku bezpečnostnú normu pre hračky EN 71.

Nedávne analýzy trhu ukázali, že hoci sú environmentálne otázky stále v mysliach spotrebiteľov, ich zdravie je ich primárnym záujmom. Teraz hľadajú prirodzené alternatívy, ktoré vnímajú ako bezpečnejšie. Spotrebitelia očakávajú, že udržateľnosť bude štandardom v dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch.

Takto sa zrodil nápad nájsť produkty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel, s dezinfekciou ako na úrovni nemocnice, tak aj pre kozmetický priemysel. Máme všetky zdroje a môžeme zákazníkom poskytnúť to, čo potrebujú. Naši chemici pracovali 17 mesiacov na nájdení najlepšej receptúry na vodnej báze, ktorá by stále zabíjala baktérie a fungovala podľa nariadení EÚ EN 14561 – EN 14562. Dokumentácia bola odoslaná agentúre ECHA (Európska chemická agentúra) a v roku 2017 bol Disicide® v článku 95 schválených látok.

Aby sme pokryli všetky potreby zákazníkov v oblasti dezinfekcie a čistenia, doplnili sme rad produktov o čistiace prostriedky z radov Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.