Krásne a zdravé vlasy s vlasovou kozmetikou Jean Paul Myné

Jean Paul Myné

Jean Paul Myné je značka, ktorá sa špecializuje na profesionálne vlasové produkty, známe najmä pre svoje inovatívne vlasové kúry a formulácie. Odborníci vo svete starostlivosti o vlasy, ale aj užívatelia, ktoré tieto produkty používajú doma, sa zhodujú v tom, že táto značka ponúka pridanú hodnotu, ktorú u iných výrobcov nenájdete. V čom spočíva jej originalita?

Výhody vlasovej kozmetiky Jean Paul Myné

Používanie vlasovej kozmetiky Jean Paul Myné so sebou prináša nasledujúce benefity:

 • Inovatívne zloženie – produkty Jean Paul Myné sú často chválené pre svoje pokrokové zloženie a použitie vysoko kvalitných ingrediencií. To zahŕňa špičkovú technológiu na efektívne riešenie špecifických problémov vlasov. 
 • Regenerácia a výživa vlasov – mnohí používatelia tvrdia, že produkty Jean Paul Myné pomáhajú opraviť poškodené vlasy a poskytujú výživu, výsledkom čoho sú zdravšie a lepšie upraviteľné vlasy. Dôležitejšie ako styling je totiž mať prirodzene zdravé vlasy, ktoré vyzerajú dobre aj bez úpravy. Tieto produkty sa zameriavajú na ich hebkosť, lesk, regeneráciu a minimalizovanie vzniku rozštiepených končekov. 
 • Dlhodobé výsledky – niektorí zákazníci uvádzajú, že účinky produktov Jean Paul Myné sú dlhodobé, čím sa znižuje potreba častej aplikácie. 
 • Výsledky na profesionálnej úrovni – rad produktov Jean Paul Myné je primárne určený pre profesionálnych stylistov, takže produkty poskytujú výsledky ako v salóne, čo umožňuje kaderníkom dosiahnuť výnimočné výsledky pre svojich klientov. Zároveň však viete získať dokonalé ošetrenie vlasov ako od profesionálov aj u vás doma. 
 • Ošetrenia na mieru – táto značka ponúka rad produktov navrhnutých pre rôzne typy vlasov a problémy, ktoré používateľom a stylistom umožňujú prispôsobiť kúry individuálnym potrebám. 
 • Ochrana farby – pre tých, ktorí majú farbené vlasy, môžu produkty Jean Paul Myné byť najlepšími priateľmi, lebo obsahujú zloženie, ktoré pomáhajú zachovať farbu vlasov a predlžujú žiarivosť farbených vlasov. 
 • Etickosť a produkty, ktoré nie sú testované na zvieratách – kozmetické prípravky Jean Paul Myné uprednostňujú ekologické zloženie, obaly šetrné k prírode a etické princípy pri vývoji aj výrobe zaužívaných aj nových produktov. Vďaka tomu táto značka osloví spotrebiteľov, ktorí oceňujú etické a udržateľné produkty. 

Ako pri každej značke vlasových produktov, individuálne skúsenosti sa môžu líšiť a pri výbere tých správnych produktov pre vaše potreby je nevyhnutné zvážiť váš špecifický typ vlasov a problémy, ktoré máte s vlasmi alebo s vlasovou pokožkou. 

Ako používať vlasovú kozmetiku Jean Paul Myné?

Podrobné návody ako na to nájdete na obaloch produktov tejto značky, povedzme si však o štyroch základných typoch produktov a o krokoch, ktoré je potrebné pri nich dodržiavať.

Šampón

 1. Dôkladne si navlhčite vlasy teplou vodou. 
 2. Naneste malé množstvo šampónu Jean Paul Myné do dlaní. 
 3. Vmasírujte šampón do vlasovej pokožky a vlasov a vytvorte penu. 
 4. Dôkladne opláchnite vodou, kým sa nevymyje všetok šampón. 

Kondicionér 

 1. Po umytí šampónom vytlačte z vlasov prebytočnú vodu. 
 2. Vezmite množstvo kondicionéru Jean Paul Myné vo veľkosti lieskového orecha a naneste ho do strednej dĺžky a končekov vlasov. 
 3. Nechajte kondicionér pôsobiť odporúčaný čas (zvyčajne 6 minút). 
 4. Dôkladne opláchnite vodou, kým sa kondicionér úplne nevymyje. 

Vlasové kúry alebo masky 

 1. Naneste vlasovú kúru alebo masku na čisté, uterákom vysušené vlasy. 
 2. Vmasírujte produkt do vlasov a venujte zvýšenú pozornosť poškodeným alebo problematickým oblastiam. 
 3. V závislosti od návodu na produkt ho nechajte pôsobiť odporúčaný čas (zvyčajne niekoľko minút až niekoľko hodín), aby kúra prenikla do vlasov a vyživila ich. 
 4. Dôkladne opláchnite vodou a upravte si vlasy podľa potreby. 

Stylingové produkty

 1. Naneste požadovaný stylingový produkt Jean Paul Myné do vlhkých alebo suchých vlasov v závislosti od pokynov k produktu. 
 2. Rozotrite produkt rovnomerne po vlasoch a zamerajte sa na oblasti, kde chcete dosiahnuť požadovaný štýl alebo efekt. 
 3. Upravte si vlasy pomocou preferovaných techník, ako je fénovanie, vyrovnávanie, kulmovanie alebo česanie.