Pastelizér k semi-permanentným farbám ASP - CD Pasteliser 500ml

22,76 € 18,97 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Vytvorte neuveriteľne jemné pastelové efekty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoducho zmiešajte s ktorýmkoľvek odtieňom Colour Dynamics® a vytvorte neuveriteľne jemný pastelový výsledok.

Vytvorte si vlasy na mieru s elektrizujúcimi vibráciami, jemnými tónmi alebo neuveriteľnými jemnými pastelovými efektmi. Semi – permanentné kreatívne farby, ktoré vydržia 6 až 10 umytí. DATEM PLUS technológia zaručí nádherný rovnomerný výsledok. 

Jedinečné zloženie z bambuckého masla a argánového oleja, vyživuje, posilňuje, chráni a zároveň dodáva nádherný lesk. Viac ako 90% prírodných zložiek, získaných z udržateľných a obnoviteľných zdrojov. B ez amoniaku a peroxidu vodíka.

Vlastnosti a výhody

asp_colour_dynamics_vlastnosti_andopa_sk

  • Skvelý výber z 13-tich trendy odtieňov.
  • Jedinečné zloženie s nízkym pH, bambuckým maslom a arganovým olejom.
  • Bez obsahu amoniaku a peroxidu.
  • doba pôsobenia prípravku je od 15 do 30 minút.
  • Jednoduchá aplikácia buď na priamo alebo zriedením s Pasteliserom vytvoríte odtiene bez limitov.
  • Neuveriteľná farba, lesk a badateľne zlepšená kondícia vlasov.
  • Veľmi nízke riziko podráždenia pokožky hlavy.

Aplikácia produktu

Žiarivé farby
Colour Dynamics musia byť vždy aplikované na zmyté a uterákom vysušené vlasy. Vmasírujte vybraný odtieň do vlasov pre skvelý výsledok. Ak aplikujete farby pomocou štetca, potom farbu musíte masírovať poriadne do vlasov. Čas pôsobenia je 15 až  30 minút. Dlhší čas pôsobenia prehĺbi odtieň. Po dobe pôsobenia zmyte vlasy, kým z nich netečie čistá voda. Farebný výsledok môže byť ľahko prispôsobený podľa stupňa zosvetlenia. Čím je farba vlasov svetlejšia, tým je farba jasnejšiaTiež môžete meniť intenzitu farby prispôsobovaním doby pôsobenia.

Potlačenie odtieňa
Použitie na prírodné alebo predtým farbené vlasy pre oživenie a posilnenie farby. Postupujte podľa vyššie uvedeného návody, bez presvetlenia.

Pastelový efekt
Postupujte podľa vyšie uvedeného návodu, ale použite štetec a misku. Zmiešajte vybraný odtieň spolu s Colour Dynamics Pastelizérom. Pridajte požadované množstvo Pastelizéra do misky, potom pridajte správne množstvo vybraného odtieňu a poriadne zmiešajte (napríklad 20g Pastelizéru + 1g vybraného odteňa). Môžete meniť zmiešavacie množstvo, vytvorte si vlastné pastelové farby. Tieto pastelizované farby sa môžu vymývať rýchlejšie.

Podrobný návod nájdete v našom technickom manuáli Colour Dynamics.

asp_colour_dynamics_odtiene_andopa_sk

Dodatočné parametre

Kategória: Semi-permanentné farby
Objem: 500ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.