Difúzer na fén Parlux - Advance

13,44 € 11,20 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Difuzér na fény Parlux.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzory na fén Parlux Advance sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu. Difúzor je kvalitný a ľahko sa opravuje. Funguje s fénmi Parlux Advance Light Ionic a Ceramic a Alyon.

Vlastnosti

  • Vysoko kvalitné materiály.
  • Odolný.
  • Presné a bezpečné zapínanie.
  • Zvýšte objem vlasov.
  • Určené pre fény Parlux Advance Light Ionic a Ceramic a Alyon.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Farba: Čierna
Krajina pôvodu: Taliansko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Parlux

Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.

Parlux je talianska značka založená v roku 1977 Paolom Parodim po rokoch výskumu a spolupráce s talianskymi kaderníckymi salónmi. Prvým produktom bol slávny fén Superturbo 1500, ktorý sa stal obrovským hitom vďaka svojim inovatívnym technickým vlastnostiam.

Ďalšie produkty nasledovali s podobným úspechom. Dnes je značka Parlux synonymom kvality. Produkty Parlux sa vyznačujú vysokým výkonom, nízkou hmotnosťou, nízkou hlučnosťou, moderným dizajnom a v neposlednom rade aj ochranou životného prostredia. Doprajte svojim vlasom profesionálnu úroveň a zažite výnimočnú kvalitu. Nie je to len fén, je to Parlux.