Klimazón na vlasy Panda - TSM 2000 - P01

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
od 1 199 € od 999,17 € bez DPH

Zvoľte variant

Je moderný a multifunkčný teplotný aktivátor, ktorý vyniká v kozmetických ošetreniach na vlasy.

Detailné informácie

Variant: Čierny
Dodanie do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do: 30.4.2024
1 199 €
999,17 € bez DPH
Variant: Strieborný
Dodanie do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do: 30.4.2024
1 280 €
1 066,67 € bez DPH

Podrobný popis

Tsm 2000 je moderný a multifunkčný termálny klimazón, ktorý bude vynikajúco pracovať pri procedúrach starostlivosti o vlasy. Jedná sa o výnimočné zariadenie vybavené digitálnym ovládaním pomocoumikroprocesora, LCD displeja a systému nezávislého manuálneho nastavenia jednotlivých funkcií. Tsm 2000 je veľmi praktické zariadenie, ktoré je nepostrádateľné v každom profesionálnom salóne.

Dodatočné parametre

Kategória: Klimazóny
Farba: Čierna, Strieborná
Frekvencia: 50/60Hz
Napätie: 220–240V
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.