Kadernícky vozík Panda - Tattoo

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
230 € 191,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.9.2024

Vozík Tattoo  je elegantný a moderný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vozík Tattoo je elegantný a moderný.  Tattoo vám uloží potrebné náčinia a perfektne hodí do interiérov kaderníckych salónov. Vyrobený z plastu. Praktické zásuvky a držiak. Podstava na kolieskach.

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Moderný.
  • Elegantný.
  • Robustný.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 35.5cm
Šírka: 33.5cm
Výška: 96cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.