Karbónový hrebeň na vlasy Olivia Garden - C+I SC-2

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
4 € 3,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Špeciálny karbónový hrebeň na vlasy z ionizovaného karbónu, je ľahký a pevný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karbónový hrebeň na vlasy Olivia Garden – CARBON+ION SC2 je vyrobený z ionizovaného karbónu. Vyniká svojou ľahkosťou a pevnosťou. Výhodou je, že je vhodný pre všetky typy vlasov, a to bez rozdielu. Tento jedinečný hrebeň je vysoko odolný voči teplu, kyselinám a liehom. Karbónový hrebeň na vlasy Olivia Garden – CARBON+ION SC2antistatický povrch a využíva sa v kaderníckych salónoch. Teplotná odolnosť je aždo 230 °C. Je vysoko šetrný k pokožke hlavy, ktorú nijakým spôsobom nepoškodzuje. Preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky aj vy. Tento jedinečný hrebeň u nás zakúpite za skutočne bezkonkurenčnú cenu. No čo je viac, ide o investíciu, ktorá sa oplatí!

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Karbón
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“