Kefa na vlasy Olivia Garden - Expert Blowout Shine

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 14,90 € od 12,42 € bez DPH

Zvoľte variant

Olivia Garden Expert Blowout Shine je profesionálna fúkacia kefa na vlasy.

Detailné informácie

Variant: 35
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
14,90 €
12,42 € bez DPH
Variant: 45
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
16,36 €
13,63 € bez DPH
Variant: 55
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
18,55 €
15,46 € bez DPH

Podrobný popis

Kefa na vlasy Expert Blowout Shine patrí medzi profesionálne fúkacie kefy na vlasy. Prináša množstvo benefitov, vďaka čomu je mimoriadne obľúbená aj v svetovo známych kaderníckych salónoch. Kefa vlasy vyhladzuje, výrazne urýchľuje ich sušenie a je skutočne skvelou alternatívou pre zväčšenie objemu vlasov. Má precízny dizajn, vďaka čomu doladí atmosféru v každom prostredí. Kefa na vlasy vyniká ergonomickým držaním, čo zaručuje vysoký komfort a efektivitu pri práci. Preto neváhajte a zaobstarajte si tento unikátny výrobok aj vy. Svoj výber jednoznačne neoľutujete a zakúpiť si ju môžete u nás za skutočne výhodnú cenu!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na každodenné použitie
Farba: Čierna
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“