Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Speed XL

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 14,56 € od 12,13 € bez DPH

Zvoľte variant

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL je extra dlhá profesionálna fúkacia kefa na vlasy.

Detailné informácie

Variant: T25mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
14,56 €
12,13 € bez DPH
Variant: T35mm
Momentálne nedostupné
15,05 €
12,54 € bez DPH
Variant: T45mm
Momentálne nedostupné
16,99 €
14,16 € bez DPH
Variant: T55mm
Momentálne nedostupné
18,40 €
15,33 € bez DPH
Variant: T65mm
Momentálne nedostupné
23,30 €
19,42 € bez DPH

Podrobný popis

Kefa na vlasy SPEED XL je extra dlhá profesionálna fúkacia kefa na vlasy. Je mimoriadne šetrná k vlasom a vlasovej pokožke. Okrem iného, je vybavená keramickým telom a antistatickými štetinami, vďaka čomu je zabezpečené rovnomerné rozdelenie tepla po celej oblasti. Kefa na vlasy SPEED XL zabraňuje pôsobeniu statickej elektriny a taktiež vďaka nej nevznikne nepríjemné poletovanie vlasov. Jednoducho povedané, Kefa na vlasy SPEED XL je skvelou alternatívou na každý deň. Vlasy sú po použití zdravšie a jednoduchšie sa s nimimanipuluje. Preto neváhajte a zaobstarajte si tento jedinečný produkt aj vy!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na kučery a vlny
Farba: Biela
Veľkosť kefy: 25mm, 35mm, 45mm, 55m, 65mm
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“