Kadernícka zostava Omega - Umývací box + kadernícke kreslo

Akcia contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
1 460 € –3 %
línia omega
1 460 € –3 % 1 410 € 1 175 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Kadernícka zostava Omega.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súčasťou kaderníckej zostavy:

Kadernícke kreslo Omega II nieje štandartné, má v sebe prvky elegantnej línie. Kožienka ktorá zaručuje vysoko kvalitné pohodlie, relaxáciu a ľahkú údržbu. Kadernícke kreslo je komfortné a exkluzívne riešenie pre každý salón.

Vlastnosti

Hydraulická báza. Ergonomické. Štýlové.

Veľmi elegantná línia, umývací box je poskaldaný na čiernej podstave, čalúnené kožou najvyššej kvality. Umývadlo je dostupné v čiernej a bielej farbe, tak aby sa hodilo do každého salónu. Nastaviteľé umývadlo umožní dokonalé nastavenie uhla  sklonu k zákazníkovi.

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke zostavy
Krajina pôvodu: Poľsko
Poťah: Imitácia kože
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.