Kadernícka zostava Kubik QR - Umývací box + kadernícke kreslo + zrkadlová konzola

Akcia contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
1 834,80 € 1 529 € bez DPH
Dodanie do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
1.7.2024

Kadernícka zostava Kubik QR.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súčasťou kaderníckej zostavy:

Kadernícke kresloKubik QR  je elegantný a praktický nábytok, ktorý dokonale dopĺňa kolekciu. Sedadlo je veľmi pohodlné, čalúnené kožienkou najvyššej kvality  s hydraulickým systémom pre nastavenie výšky. Kreslo je vhodný k akémukoľvek profesionálnemu salónu.

Vlastnosti

Umelá koža. Hydraulická báza. Pohodlné sedadlo.

Umývací box Kubik QR  kombinuje materiály najvyššej kvality, dôraz na detail a výnimočné pohodlie. Umývací box je tiež kombinácia minimalizmusofistikovanosti a jednoduchých tvarov.

Rám kaderníckej konzoly Kubik II je vyrobený z laminovanej dosky. Konzola si nájde svojich priaznivcov medzi tými, ktorí hľadajú priestranné, veľké zrkadlá a klasické tvary.

Vlastnosti

Vyrobené z laminovanej dosky. Má jemné LED osvetlenie umiestnené na zadnej strane zrkadla. Klasická forma. Veľké zrkadlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke zostavy
Krajina pôvodu: Poľsko
Poťah: Imitácia kože
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.