Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - Pre Style Ergo 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
55 € 45,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Symetrické usporiadanie očiek pre prsty – vysoko ergonomické.

Detailné informácie

Variant: 5,5"
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
55 €
45,83 € bez DPH

Podrobný popis

Klasické nožnice na vlasy Jaguar ERGO sú medzi profesionálmi mimoriadne obľúbené a v skutočnosti sa niet čomu čudovať. Už z ich názvu vyplýva, že sú vysoko ergonomické, vďaka čomu sa uľahčuje chod práce a kaderníckym salónom zvyšuje efektivitu. Klasické nožnice na vlasy Jaguar – ERGO sú vybavené symetrickým usporiadaním pre očká. Vyrobené sú z kvalitného materiálu, akým je chrómová nehrdzavejúca oceľ a taktiež majú matný – saténový povrch, čo im dodáva elegantný vzhľad. Klasické nožnice na vlasy Jaguar – ERGO zaručia vašim zákazníkomdokonalé aprecízne strihy, vďaka ktorým sazvýši efektivita práce vo vašom salóne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke pomôcky
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Povrch výrobku: Saténový povrch, Matný
Skrútkovanie: Vario
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0, 5.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Plocha na podporu prstov, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Mikrozúbkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.