Univerzálne sedadlo pre deti Panda

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
95 € 79,17 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Univerzálne sedlo vzniklo v záujme bezpečností detí a komforte kaderníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálne sedlo vzniklo v záujme bezpečností detí a komforte kaderníkov. Je to pohodlný a bezpečný kus nábytku, vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ľahšie sa čistí čalúnenie. Sedlo bolo navrhnuté špeciálne pre deti.

Vlastnosti

  • Určené pre deti.
  • Bezpečnosť a komfort.
  • Pracovný komfort kaderníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zostavy
Hĺbka: 26cm
Šírka: 46cm
Výška: 26cm
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.